قیمت خرید و فروش عمده تن ماهی

یکی از مشکلات عمده مشتریان عمده تن ماهی پیدا کردن قیمت خرید و فروش عمده تن ماهی و همچنین بهترین قیمت و کیفیت است.

قیمت عمده انواع تن ماهی

اخبار صنایع غذایی : پیشنهاد ما به عزیزانی که می خواهند تن ماهی را بصورت عمده خریداری کنند و برای پیدا کردن فروشندگانی که بهترین قیمت و کیفیت را به آن ها تحویل دهند استفاده از سایت سیاه گوش است، شما می توانید بصورت رایگان در این سایت درخواست خرید عمده تن ماهی خود را ثبت کنید، سپس بجای اینکه شما بدنبال فروشندگان و تامین کنندگان این محصول باشید، تامین کنندگان خود با شما تماس خواهند گرفت و شما بعنوان خریدار می توانید بسادگی از بین تولید کنندگان تن ماهی و تامین کنندگان این محصول یکی را انتخاب کنید. همچنین لازم به ذکر است شما با تمامی این شرکت ها وافراد بصورت مستقیم در ارتباط خواهید بود. از دیگر مزیت های استفاده از سایت سیاه گوش این است که به دلیل تعداد بالای تولیدکنندگان در این سایت قیمت ها تماما رقابتی بوده و شما می توانید با یک درخواست ساده بهترین قیمت های ممکن را دریافت نمایید.

درخواست خرید عمده تن ماهی

همچنین تولید کنندگان و تامین کنندگان تن ماهی نیز می توانند با ثبت نام رایگان در وب سایت سیاه گوش بعنوان یک متخخص در حوزه مواد غذایی، درخواست های خرید تن ماهی را مشاهده کرده و بصورت رایگان پیشنهاد قیمت خود را ارسال کنند تا بتوانند بر تعداد مشتریان خود بیافزایند.

فروش عمده تن ماهی

قیمت خرید و فروش عمده تن ماهیبرای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : قیمت خرید و فروش عمده تن ماهی-قیمت تن ماهی-خرید تن ماهی-فروش عمده تن ماهی-خرید عمده تن ماهی-قیمت خرید-فروش تن ماهی-

تولیدکنندگان کنسرو تن ماهی ایرانی

لیست تولیدکنندگان کنسرو تن ماهی ایرانی

لیست کارخانجات و شرکت های تولید کننده تن ماهی (VIP)

قیمت خرید و فروش عمده تن ماهی

۱- کنسرو تن ماهی اویلا  ، تلفن :  ۸۳۸۹۳۰۰۰-۰۲۱

برچسب ها : تولید کنندگان کنسرو تن ماهی-تولید کنندگان-تولیدکنندگان-کنسرو تن ماهی-تن ماهی-

قیمت خرید و فروش پلی اتیلن

پیشنهاد اخبار پلاستیک : دیگر برای قیمت خرید و فروش پلی اتیلن و دیگر مواد پلاستیکی احتیاج به تماس گرفتن با عرضه کنندگان متعدد و گرفتن قیمت از تمامی آن ها نیست ، فقط کافی است برای خرید پلی اتیلن و همچنین دیگر مواد پلاستیکی از طریق لینک زیر وارد سایت سیاه گوش شده و نیاز خود را بعنوان یک درخواست به ساده ترین شکل و بصورت رایگان ارسال کنید، عرضه کنندگان فعال در حوزه درخواستی شما، برای شما قیمت پیشنهادی ارسال می کنند و شما براحتی از بین آن ها بهترین شخص یا شرکت برای خرید محصول مورد نظر را انتخاب می کنید و بصورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط خواهید بود. تمامی خدمات سایت سیاه گوش کاملا رایگان بوده و شما دیگر لازم نیست بدنبال فروشنده باشید بلکه فروشندگان بدنبال مشتریان گشته و بدلیل رقابتی بودن بهترین قیمت و خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

ارسال درخواست خرید پلی اتیلن

آیا شما متخصص در فروش مواد پلاستیکی و پلیمری هستید، می توانید با ثبت نام خود بعنوان یک متخصص در سایت سیاه گوش به درخواست های تامین مواد اولیه پلاستیک و پلیمر پیشنهاد قیمت دهید و برای مواد خود بسادگی مشتری جذب کنید. ساده ترین و بروزترین روش برای جذب مشتری های تازه در کشور.

فروش پلی اتیلن

قیمت خرید و فروش پلی اتیلن

برای مطالعه ادامه این مطلب اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : قیمت خرید-قیمت فروش-پلی اتیلن-فروش پلی اتیلن-خرید پلی اتیلن-قیمت پلی اتیلن-

ن چیست؟ (Polyethylene - PE)

پلی‌اتیلن‌ها از خانواده‌  گرمانرم‌ها هستند و با روش پلیمریزاسیون گاز اتیلن (C2H4)به وجود می آیند. با استفاده از روش کاتالیز و پلیمریزاسیون یک ماده می‌توان خاصیت های متفاوتی همانند:

  1. چگالی
  2. شاخص جریان مذاب (MFI)
  3. بلورینگی
  4. درجه شاخه‌ای و شبکه‌ای شدن
  5. وزن مولکولی و توزیع وزن مولکولی را در آنها کنترل کرد.

پلیمر هایی با وزن مولکولی پائین را به عنوان رقیق کننده (Lubricant) به کار برده می شود. در نهایت پلیمرهایی با وزن

مولکولی بسیار بالاتر از ۶۰۰۰ در صنعت پلاستیک بالاترین میزان استفاده را به خود اختصاص می‌دهند.

فرمول پلی اتیلن همان  (C2H4) می باشد.

پلی اتیلن دارای ساختارکاملا ساده‌ای است،و از تمام پلیمرهای تجاری ساختار ساده تری است. مولکول پلی اتیلندارای

زنجیره  بلندی از اتم‌های کربن است که به هریک از اتم های کربن دو اتم هیدروژن وصل شده‌ است.


بیشتر بدانید : پلی پروپیلن یا pp چیست؟

قیمت خرید پلی اتیلن

بیشتر بدانید :  پلی‌استایرن چیست؟


تاریخچه تولید پلی اتیلن

پلی اتیلن برای اولین بار به طورکاملا اتفاقی توسط شیمیدان آلمانی "Hans Von Pechmanv" سنتز شد.

وی در سال ۱۸۹۸ زمان گرما دادن به  دی آزومتان ، ترکیب موم مانند سفید رنگی را سنتز کرد که بعدها به  پلی اتیلن شهرت یافت.

اولین روش سنتز صنعتی پلی اتیلن بطور کاملا اتفاقی توسط  این دو دانشمند"ازیک ناوست" و "رینولرگیسون" انجام گرفت.

این دانشمندان با حرارت دادن به مخلوط اتیلن و بنزالدئید در فشارهای بالا ، ماده‌ای مومی شکل بدست آوردند.

دلیل این واکنش وجود ناخالصی‌های اکسیژن‌دار در دستگاه‌های مورد مصرف بود که به عنوان ماده شروع کننده واکنش پلیمریزاسیون عمل می کرد.

در سال ۱۹۳۵ "مایکل پرین" از دیگر از دانشمندهای ICI این شیوه را توسعه داد و تحت فشارهای  بالا پلی‌اتیلن را سنتز کرد که این روشی  برای تولید صنعتی LDPE در سال ۱۹۳۹ شد.

این کاتالیزورها در حالت ملایم‌تری نسبت به کاتالیزورهای فیلیپس مورد استفاده بودند وهمین طور پلی اتیلن آرایشی با ساختارکاملا منظم تولید می‌کردند. سومین نوع سیستم های کاتالیزوری استفاده از ترکیبات متالوسن بود که در سال ۱۹۷۶ در آلمان توسط "والتر کامینیکی" و "هانس ژوژسین" ابداع شد. کاتالیزورهای زیگلر و متالوسن از لحاظ کاربرد.

بسیار انعطاف‌پذیر هستند و در فرآیند کوپلیمریزاسیون اتیلن با دیگراولفین‌ها که اساس و پایه تولید پلیمرهای مهمی مانند VLDPE و LLDPE و MDPE هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به تازگی کاتالیزوری از خانواده متالوین‌ها با قابلیت استفاده بسیار بالا برای پلیمریزاسیون پلی اتیلن با نام زیرکونوسن دی کلرید تولید شده که امکان تولید پلیمر با ساختاری بلورین را به ما می‌دهد.

ضمنا نوع دیگری از کاتالیزورها به عنوان کمپلکس ایمینوفتالات با فلزات گروه ششم مورد استفاده قرار گرفته که کاربرد بسیار بالاتری نسبت به متالوسن‌ها نشان می‌دهند.

کاربرد انواع کاتالیزورها در سنتز پلی‌اتیلن

از رویداد های مهم در سنتز پلی اتیلن ، کشف چندین کاتالیزور جدید بود که پلیمریزاسیون اتیلن را در دما و فشار پایین تری نسبت به دیگر  روش‌ها امکان‌پذیر می‌کرد.

اولین کاتالیزور کشف شده در این زمینه .......

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

برچسب ها : پلی اتیلن چیست-پلی اتیلن-قیمت خرید پلی اتیلن-درخواست خرید پلی اتیلن-فروش پلی اتیلن-درخواست فروش پلی اتیلن-

انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری به خاطر دانشتن تنوع و طرح های متفاوت و زیبا که می توان گفت هر سلیقه ای را می تواند تامین کند بسیار مورد استفاده قرار میگرد و در منازل مسکونی و در اداره و یا در هتل ها نیز از آن استفاده می شود شاید یکی از دلایل آن می تواند پر کاربد بودن آن و نصب سریع و نسبتا کم دردسر آن دلیل محبوبیت کاغذ دیواری باشد با توجه به این که در رنگ زدن دیوار یا اداره یا هر مکانی که مورد نظر شما باشد طرح دادن و طراحی توسط رنگ آمیزی دیوار ها کمی سخت و هزینه بر باشد در صورتی که زمانی که شما تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری می گیرید رنگ ها و طرح های  بسیار زیاد و با رنگ های متفاوتی برای انتخاب دارید و خود این یک امتیاز نسبت به رنگ کردن دیوار به حساب می آید.

در ادامه می خواهیم به نقش به سزا و بسیار تاثیر گذار بر فضای محیط پیرامون شما بپردازیم.

کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی:

بی شک کاغذ دیواری می تواند نقش اساسی و مهم در خانه یا محل کار شما داشته باشد. هرکدام از کاغذ دیواری ها بسته به منظور و هدف شما برای طراحی دکوراسیون داخلی فضا مورد نظر شما متفاوتند و هرکدام از آنها کاربرد های خاص خودشان را دارد.با توجه به طرح های بسیار زیاد و تنوع بالا کاغذ دیواری ها متوان آنها برای انرژی بخشیدن به محیط و حتی در فضا های کوچک برای عمق دادن به فضا استفاده کرد.و حتی می توان با استفاده از آن دیوار های اسیب دیده یا دیوار هایی که منظره زیبایی ندارند زا با استفاده از کاغذ دیواری نه تنها  پوشاند بلکه به فضا روحی تازه دادو فضا را به طور کلی عوض کرد و تغییر داد.

کاغذ دیواری را می توان تا حدودی با طراحی و دکوراسیون داخلی هماهنگ کرد. به عنوان مثال گر محیطی را طراحی کرده اید که هدف شما از طراحی آنجا محیطی گرم و اکتیو را داشته باشید بهتر است از شکل های هندسی استفاده شود  و اگر محیطی آرامبخش مد نظرتون است بهتر است از کاغذ دیواری ساده و یا گلدار استفاده کنید. طرح های سه بعدی یا طرح های انفجاری نه تنها محیط را بزرگتر جلوه می دهند بلکه به محیط و فضا هیجان  می بخشد این مورد درباره کفپوش ها نیز صدق میکند و لازم به ذکراست این طرح هر چقدر ریز تر باشد فضا را بزرگتر و وسیع تر نشان می دهد.

برچسب ها : کاغذ دیواری-کاغذ دیواری آنلاین-حراج کاغذ دیواری-پوستر دیواری-پوستر-پوستر 3بعدی


تعمیرات دستگاه لیزر

 

پارت لیزر با استفاده  از تجهیزات پیشرفته و با داشتن قطعات اورجینال ، قطعه معیوب دستگاه لیزر شما را در درکوتاه ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب ، تعمیر و عملکرد صحیح آن را تضمین می کند .لطفا چنانچه با مشکلات زیر مواجه شدید جهت اخذ مشاوره رایگان با واحد تعمیرات تماس حاصل نمایید.


تعمیرات دستگاه لیزر,برش غیر فلزات,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر
تعمیرات دستگاه لیزر

معایب احتمالی

۱- نداشتن لیزر

۲- در load ماندن مین بورد

۳- نشناختن قدرت لیزر

۴- ضعیف شدن لیزر

۵- یکسره شدن لیزر

۶- قطع و وصل لیزر

۷- نشناختن usb

۸- پمپا‍ژ نشدن آب چیلر

۹- عدم حرکت محورها

۱۰- غیر فعال شدن صفحه کلید

۱۱- غیر فعال شدن کنترل پنل

۱۲- روشن نشدن هایولتاژ

۱۳- جرقه زدن هایولتاژ

۱۴- روشن نشدن پاور yag


پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

برچسب ها : تعمیرات دستگاه لیزر-تعمیرات-دستگاه-لیزر-دستگاه لیزر-فروش دستگاه لیزر-فروش-لیزربرش-لیزر-برش-دستگاه جوش لیزر-جوش لیزر-قطعات دستگاه لیزر-قطعات لیزر-قطعات-

سنگسابی سنگ پارکینگ ساب زنی سنگ کفسابی سنگ کف و براق کردن سنگها سنگ را شیشه ای کردن

سابیدن کف ساختمان که به علت های گوناگونی میبایست این پروسه را انجام داد را کفسابی یا سنگسابی می نامند.

۱) عدم تراز بودن موزاییک ها و یا سنگ ها که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا” صاف نمی باشد .

۲) قرا گرفتن ملات و یا سیمان ، چسب ، رنگ در حین نصب موزاییک و یا سرامیک کف به گونه ای که امکان تمیز کردن آن وجود نداشته باشد .

۳) سیاه و یا کثیف شدن کف در طی مدت زمان طولانی .

تمامی این موارد و مشکلات مشابه را می توان براحتی با استفاده از یک کفسابی حرفه ای از بین برد.

 

سنگسابی سنگ پارکینگ ساب زنی سنگ کفسابی سنگ کف و براق کردن سنگها سنگ را شیشه ای کردن
کفسابی پارکینگ

عمده ترین دلیل انجام کفسابی این است

که سنگ ها به مرور کثیف میشود که در این موقع کفسابی انجام میشود و سنگ به حالت روز اول باز میگردد دلیل دیگر که در از بین بردن ناخنک هایی است که در هنگام نصب سنگ بر روی کف نصب میشود اجرا میشود که با کفسابی آن بالا و بایین ها را از بین برده وسطحی صاف و یکدست به وجود می آید دلیل دیر کفسابی استفاده نادرست از مواد شیمیایی بر روی سنگ بوده (جوهرنمک اسید آبغوره چای نوشابه ) است که با ریخته شدن و ماندن آن بر روی سنگ براقیت و شفافیت را ازبین میبرد که با انجام کفسابی و لایه برداری از سنگ سنگ را به حالت کارخانه ای خود باز میگردانیم

سنگسابی سنگ پارکینگ ساب زنی سنگ کفسابی سنگ کف و براق کردن سنگها سنگ را شیشه ای کردن

در چه مواقعی به کفسابی نیاز می باشد :

۱) عدم تراز بودن موزاییک ها و یا سنگ ها که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا” صاف نمی باشد .

۲) قرا گرفتن ملات و یا سیمان ، چسب ، رنگ در حین نصب موزاییک و یا سرامیک کف به گونه ای که امکان تمیز کردن آن وجود نداشته باشد .

۳) سیاه و یا کثیف شدن کف در طی مدت زمان طولانی .سنگسابی

سنگسابی سنگ پارکینگ ساب زنی سنگ کفسابی سنگ کف و براق کردن سنگها سنگ را شیشه ای کردن

برچسب ها :

قیمت عمده کیسه فریزر

قیمت عمده کیسه فریزر

شرکت تولیدی نارگل نگین یکی از معروفترین تولیدکنندگان کیسه فریزر در کشور می باشد.

برای اطلاع از قیمت عمده کیسه فریزر به صفحات مربوطه مراجعه فرمایید

قیمت عمده کیسه فریزر رولی

قیمت عمده کیسه فریزر برگی

قیمت عمده کیسه زباله رولی

قیمت عمده کیسه زباله لندنی

قیمت عمده سفره پلاستیکی

قیمت عمده سفره کاغذی

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۰۲۵۳-۳۳۴۰۵۸۷

۰۹۱۲-۰۷۷۶۴۰۰

۰۹۱۲-۳۵۱۵۱۲۵

۰۹۱۲-۶۵۲۱۸۲۱

برچسب ها : کیسه فریزر -

نماشویی – شستشوی نمای ساختمان

نماشویی

شرکت خدماتی نظافتی ره پاکبا استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های نماشویی موجود در بازار جهانی آماده ارائه بهترین خدمات نماشویی در تمامی نقاط تهران می باشد.

نماشویی

شرکت خدماتی نظافتی ره پاک با استفاده از مواد نانو که باعث دوام و تمیزی بیشتر نمای ساختمان می شود، پروژه نماشویی را به شما مشتریان عزیز تحویل می دهد.

نماشویی چیست؟

اصطلاح نماشویی به معنی شست و شوی نمای ساختمان می باشد، امروزه در شهرهای بزرگ بدلیل وجود بسیار زیاد آلودگی های هوا، نمای ساختمان ها مخصوصا نماهایی که رنگ روشن دارند کدر شده و نمای ساختمان را ناخوش آیند می کند. در این مواقع شما عزیزان می توانید با یک نماشویی حرفه ای، نمای ساختمان خود را مانند روز اول براق و تمیز کنید.

در بعضی مواقع ساختمان های نو ساز نیز به شستشوی نما احتیاج دارند، در مواقعی که ساختمان های نو ساز پس از اتمام کار سیمان روی سنگ ها باقی می ماند، در این موارد نیز میبایست برای یکدست شدن نمای ساختمان و تمیز کردن آن از نماشویی استفاده شود.

نماشویی حرفه ای

شرکت ره پاک با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای و تجربه بیش از یک دهه در حوزه کف و نمای ساختمان به شما خدمات نماشویی حرفه ای را ارائه می دهد.

چرا نماشویی حرفه ای

نماشویی ساختمان، مخصوصا ساختمان های مرتفع یکی از دشوارترین شغل های دنیاست، زیرا فردی که این کار را انجام می دهد معمولا در ارتفاع معلق است و باید با تجربه و کاملا با احتیاط کار حساس نماشویی را انجام دهد.

فواید نماشویی

از فواید نماشویی می توان تمیز و براق شدن نمای ساختمان اشاره کرد.

یکی از مهمترین فواید نماشویی بر طرف کردن مشکلات نمای ساختمان است که در طول زمان برای آن پیش می آید مانند ترک خوردگی سنگ نما می باشد، اگر در این مواقع نماشویی و ترمیم سنگ انجام نشود بعد از مدتی احتمال ریزش سنگ ساختمان نیز پیش می آید زیرا آلودگی هوا باعث فرسایش زودتر سنگ می شود واگر به آن بی توجهی شود پس از گذر زمان هزینه ترمیم آن بسیار بیشتر می شود.

روش های نماشویی

معمولا برای نماشویی از دستگاه هایی مانند واتر جت، واتر سندپلاست و … استفاده می شود. شستشوی نما ساختمان می تواند با استفاده از داربست انجام شود، این روش دیگر در بیشتر موارد استفاده نمی شود. یکی دیگر از روش ها استفاده از طناب می باشد. دیگر روش رایج استفاده از کمربند ایمنی می باشد.

روش های نماشویی در بخش دوم نیز به سه روش انجام می شود، روش شست و شو با آب، روش شست و شوبا آب و سیلیس که باعث از بین رفتن لکه های سخت و جرم های نمای ساختمان می شود و روش سوم که برای سنگ های خاص انجام می شود و باعث از بین بردن ماسه می شود استفاده از مقداری اسید در ترکیب است.

هزینه نماشویی ( تعرفه نماشویی – قیمت نماشویی ساختمان )

برآورد هزینه نماشویی ساختمان به موارد زیادی بستگی دارد، پس بهتر است کارشناس برای بازدید نمای ساختمان به محل اعزام شود و هزینه را برآورد کند.

ازعوامل تاثیرگذار روی هزینه نماشویی می توان به ارتفاع ساختمان نام برد، دیگر مورد تاثیر گذار در تعرفه نماشویی میبایست به نوع سنگ مصرفی، عمر سنگ و میزان کثیفی سنگ اشاره کرد.

یکی از مواردی که بصورت مشخص روی هزینه نماشویی تاثیرگذار است بحث ترمیم سنگ ها و استحکام بخشیدن به نمای ساختمان می باشد.

کلمات کلیدی پر کاربرد برای شستشوی نما

نماشویی با طناب ، نماشویی بدون داربست ، شستشوی نما

برچسب ها : نماشویی

سئو سایت، بهینه سازی سایت

سئو سایت چیست؟ یکی از سئوالات رایج بین مشتریان این است که اصلا سئو به چه معنی است؟

بصورت کلی بهینه سازی وب سایت ( بهینه سازی داخلی و بهینه سازی خارجی) برای موتورهای جستجو را سئو می گویند.

اگر بصورت ساده تر بخواهم توضیح بدهم، همان طور که می دانید در صفحه اول گوگل ۱۰ جایگاه بیشتر وجود ندارد و بیش از ۹۰% بازدیدکنندگان نیز از بین این ۱۰ وب سایت به خواست خود و یا کالای مورد نظر خود می رسند. برای رسیدن به این ۱۰ جایگاه شما باید وب سایت خود را بصورتی مرتب و براساس قواعد خاص تنظیم کنید که موتورهای جستجو نه تنها به راحتی بتوانند در وب سایت شما بخزند همچنین اعتماد به سایت شما پیدا کنند تا بتوانید یکی از ۱۰ جایگاه صفحه اول گوگل را از آن خود کنید.

رسیدن به صفحه اول گوگل و سئو اصلا بحث ساده و راحتی نیست!!!! چرا؟؟؟

بدلیل اینکه گوگل به هیچ عنوان بصورت واضح نمی گوید که از الگوریتم های آن به چه صورت کار می کنند، دلیل این کار بسیار واضح است ” تبلیغات در گوگل ”

یکی از قسمت هایی منبع درآمد گوگل می باشد همین قسمت تبلیغات در گوگل هست، پس به هیچ عنوان کاربران نباید بصورت دقیق از الگوریتم های گوگل خبر دار شوند.

بحث سئو سایت

بیشتر مبحث سئو سایت بصورت تجربی ، سعی و خطا بدست آمده است، گوگل فقط در ارتباط با نحوه کار الگوریتم های خود اشاره هایی انجام می دهد و سئو کاران با گذاشتن وقت بسیار و سعی و خطا بصورت حدودی متوجه می شوند که الگوریتم ها چگونه رفتار می کنند.


اگر می خواهید در گوگل دیده نشوید با ما تماس نگیرید

۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸


هزینه سئو سایت

برآورد هزینه سئو سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد، از جمله این پارامترها می توان به زبان برنامه نویسی و پایه وب سایت شما، صنف و کلمات کلیدی که می خواهید در آن به صفحه اول گوگل برسید، عمر دامنه شما و میزان فعالیت رقبای شما در سئو سایت آن ها را می توان نام برد.

شما پس از بهینه سازی سئو سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل به فاز جدیدی وارد می شوید. رسیدن به صفحه اول گوگل یک مبحث هست و رسیدن به ۳ لینک اول گوگل که معمولا بالای ۷۰% از بازدید ها را به خود اختصاص می دهند یک مبحث جدا هست. اگر از نظر زمانی بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل در بهترین حالت ۳ ماه زمان لازم دارید تا بین رتبه ۷-۱۰ گوگل قرار بگیرید و برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل حداقل همین مقدار زمان لازم دارید، یعنی شما برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل حداقل به ۶ ماه زمان احتیاج دارید.

در ارتباط با هزینه نیز تقریبا به همین صورت هست، برای مثال اگر برای رسیدن به صفحه اول گوگل شما میبایست ۲ میلیون تومان هزینه کنید، پس از آن برای رسیدن به ۳ رتبه اول گوگل تقریبا همین مقدار باید هزینه کنید.

سئو سایت، ماندن در صفحه اول گوگل

هنگامی که وب سایت شما به صفحه اول گوگل می رسد مانند این است که تازه شما وارد یک مسابقه شده اید، همان طور که می دانید فقط ۱۰ جایگاه در صفحه اول گوگل وجود دارد و تمامی رقبای شما نیز بدنبال گرفتن این جایگاه هستند. شما میبایست پس از رسیدن به صفحه اول گوگل مانند یک ورزشکار عمل کنید، همان طور که ورزشکاران پس از رسیدن به قهرمانی برای نگه داشتن رتبه خود تلاش می کنند شما نیز برای نگه داشتن وب سایت خود در جایگاه های اول گوگل باید بصورت مداوم خود را آماده نگه دارید تا از کورس رقابت جدا نشوید.

برای این کار ما برای شما عزیزان پس از اتمام قرارداد سئو سایت، یک قرارداد پشتیبانی منعقد می کنیم که شما را در آن جایگاهی که هستید نگه داریم و بصورت مداوم سایت شما را بسوی پیشرفت و رسیدن به رتبه اول گوگل سوق دهیم، این مبلغ پشتیبانی معمولا ۵-۱۰% مبلغ کل قرارداد بصورت ماهیانه می باشد.

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 462
تعداد نوشته ها : 31
تعداد نظرات : 5
Rss